لطفا مبدا را انتخاب کنید.

مبدا و مقصد یکاسان است. لطفا مقصد را انتخاب کنید.

لطفا مبدا را انتخاب کنید.

لطفا مقصد را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط

دروازه بهشت چین

مشاهده

شهر کوچک ساحلی در کشور تایلند است که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده است و از مهم‌ترین مناطق گردشگری کشور تایلند به شمار می رود. مردم این شهر به زبان تایلندی سخن می گویند و دین آنها بودا می باشد. واحد پول پاتایا مانند تمام شهرهای تایلند بت است. پاتایا شهر پر مقصد، به دلیل آب و هوای مناسب هم از نظر جاذبه های طبیعی مانند طبیعت شگفت انگیز و سرسبز با درختان گوناگون، ساحلی شنی با چشم انداز های حیرت آور، پارک های ملی و باغ وحش های متعدد و هم از نظر جاذبه های شهری مانند معابد قدیمی و تاریخی با معماری های فوق العاده، انواع مجسمه های بودا، کافه ها و رستوران های جذاب مسافران زیادی را مشتاق تفریحات پاتایا و تماشای این شهر می کند.

مشاهده

با وجودیکه مسکو به خاطر جاذبه های زیبا و دیدنی خود، فرهنگ و میراث غنی، و محیط های گرمی که دارد، به خود می بالد، این پایتخت زیبا به واسطه متروهای زیبایی که دارد شهرتی جهانی کسب کرده است. سیستم مترو در مسکو در سال ۱۹۳۵ بنا شد. در حال حاضر ۲۱۴ ایستگاه مترو در این شهر فعال هستند.

مشاهده

اسپانیایی ها مردمی هستند با فرهنگ غنی و شاد که همه را عاشق خود می کنند، مردمی که از بهانه های کوچکی مثل موسیقی و رقص، رنگ و غذا و حتی حیوانات برای شاد بودن و برگزاری جشن ها و فستیوال های جذاب استفاده می کنند. اگر می خواهید اوج لذت را در سفر به اسپانیا تجربه کنیدو به راز شاد بودن مردم پی ببرید، شرکت در جشن ها و فستیوال ها را از دست ندهید.

مشاهده

کاشفی بنام مارکوپولو در قرن 21 به سریلانکا سفرکرد و آن را بهترین جزیره جهان اعلام نمود. قرن های زیادی یک مقصد گردشگری عالی بویژه برای اروپاییان بود تااینکه جنگهای داخلی شروع و بیش از 25 سال به طول انجامید و در سال 2009 به پایان رسید، همین امر موجب کاهش صنعت رشد و رکورد گردشگری شد، سرانجام در سال 2012 سریلانکا دوباره بهترین مقصد برای تعطیلات و سالانه بیش از 1.5 میلیون گردشگر را بخود جذب کرد.

مشاهده

ژاپن یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری مردمی در جهان محسوب میشود و ترکیبی منحصر به فرد از سنت و مدرنیته بوده که شامل تعداد زیادی معابد و ساختمانهایی از گذشتگان میباشد.

مشاهده