زیباترین شهرهای توریستی مراکش

۱۳۹۷ ۱۲ شهریور

شهر مراکش

وارد شهر که شدین، کالسکه بگیرین و به سمت نخلستان های زیبا و کهن این شهر حرکت کنین، حواستون باشه! قدم زدن لابه لای درختان سر به فلک کشیده ی این منطقه رو از دست ندین. بعد از دیدن نخلستان، بهتون پیشنهاد می کنیم، مسیرتونُ به سمت باغ های آبی رنگ majorelle، که مثله یاقوت کبود در دل خاک سرخ می درخشن، تغییر بدین.

 

اَگادیر

در سواحل جنوبی مراکش و کنار سواحل اقیانوس اطلس، یکی از توریستی ترین شهرهای مراکش رو میتونین ببینین. ممکنه از مدرن بودن و نوع معماری این شهر تعجب کنین، چون با بقیه شهرهای مراکش تفاوت داره. دلیل این تفاوت، ویرانی اگادیر در زلزله ی سال 1960 و بازسازی مجدد اون توسط معمار ایتالیایی، به نام "کوکو پولیتزی" هست. این شهر جاذبه های گردشگری زیادی داره از جمله ارگ اگادیر، ساحل، حمام های سنتی، بازار سوق الاحد، مدینه اگادیر. 

رباط

رباط، شهری زیبا که در سواحل اقیانوس اطلس واقع شده و جالبه بدونین تمام سفارتخونه های مراکش در این شهر قرار داره. این شهر پایتخت مراکش و مرکز تجاری کازابلانکا هست. یکی از بازارهای معروف این شهر، بازار یکشنبه ست که در دروازه ی شمالی شهر برگزار میشه.

شِفشاون

در سفر به مراکش، اگه قصد دارین سفرتون به یاد ماندنی بشه، بهتون پیشنهاد می کنیم سفر به شفشان رو از دست ندین. شهری کوهستانی که رنگ آبی دیوارها و خونه های سفید، زیبایی خیره کننده ای به اون داده. در کنار زیبایی های این شهر می تونین پوشاک پشمی و پتوهای بافته شده که از صنایع دستی این منطقه س رو بخرین. این شهر بین گردشگرا از اهمیت بسیار بالایی برخورداره.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی:
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
0 دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
0  نفر این تور را پسندیده اند.