"گردشگری خارجی"

 • برج گالاتا استانبول
  -
  galata tower
  ... بیشتر بخوانید
 • دروازه بهشت چین

  دروازه بهشت چین

  دروازه بهشت چین
  -
  دروازه بهشت چین
  ... بیشتر بخوانید
 • فعالیت های ماجراجویانه در ایسلند

  فعالیت های ماجراجویانه در ایسلند

  ایسلند برای ماجراجویان مثل بهشت می ماند، در اینجا بی نهایت امکان گردشگری در هر نقطه ای از جزیره شما را غافلگیر می کند؛ از رفتینگ و غواصی گرفته تا بالا رفتن از یخچال های یخی و حتی تماشای نهنگ ها. در این سرزمین حیرت آور برای همه افراد تورهای ماجراجویی برگزار می شود و فعالیت های ماجراجویانه شما را بیشتر از گذشته عاشق این جزیره ی کوچک شمالی می کنند.
 • معروف ترین برج های کج دنیا

  معروف ترین برج های کج دنیا

  همواره یکی از دلایلی که سبب می شود تا جاذبه ای معروف شود به غیر زیبایی و منحصر به فرد بودن آن نیز غیر معمول بودنش است. به طوری یکی از این موارد برج هایی است که به صورت طبیعی کج و خمیده شده اند. از معروف ترین برج های خمیده در جهان پیزا است که کمتر کسی است که آن را از نزدیک یا درعکس ها ندیده باشد؛ اما این برج تنها برج کج در دنیا نیست که در ایتالیا واقع شده بلکه برج های دیگری هم هستند که بر اثر حوادث طبیعی همچون زلزله و نشست زمین کج شده اند. البته مسئولان هر کشور، اقداماتی را برای استحکام بخشیدن به این بناهای قدیمی انجام داده‌اند؛ اما این ساختمان‌ها هنوز هم در مقابل اثرات آب و هوایی، آسیب‌پذیر هستند.
 • بلگراد پایتخت صربستان

  بلگراد پایتخت صربستان

  بِلگِراد، پایتخت پر آوازه ی صربستان شهری که در مسیر حرکت رودخونه دانوب، جایی که از اروپای مرکزی می گذره و با پیوستن به رودخونه ساوا میره تا شرق و آسیا رو سرسبز کنه، ساخته شده. به همین خاطر، بلگراد از نظر جغرافیایی موقعیت فوق العاده خوبی داره.
 • جاذبه های هلند

  جاذبه های هلند

  آمستردام مرکزی به اطراف یک سیستم کانال های قرن هفدهم که در مجموع به عنوان یک میراث جهانی یونسکو شناخته می شود، نزدیک است. این آبراه های جذاب هنوز توسط قایق قابل دسترسی هستند و بسیاری از شرکت های تور در آمستردام گشت های کنترل شده ای را در اطراف کانال ها ارائه می دهند. حتی ممکن است برای عروسی خصوصی در آمستردام برای گروه های کوچک یا زوج ها اجاره شود.
 • بهترین پارک های ملی اوگاندا

  بهترین پارک های ملی اوگاندا

  سرزمین اوگاندا که به مروارید آفریقا معرفو است، هر ساله بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند تا از فرهنگ غنی، تنوع قوم های مردمی، حیات وحش هیجان انگیز و اکوسیستم جالب آن دیدن کنند. این کشور پر از زیبایی های طبیعی است که در قالب پارک های ملی اوگاندا قرار گرفته اند، این پارک های ملی از تنوع گیاهان، پرنده ها و دیگر حیوانات غنی اند و یکی از بهترین دلایل بازدید از اوگاندا محسوب می شوند.
 • جاذبه های دوحه

  جاذبه های دوحه

  شهر ثروتمند دوحه قطر در خلیج فارس واقع شده که در سال های اخیر پیشرفت چشمگیری در زمینه های اقتصادی و ورزشی و حتی سیاسی بدست آورده ، همچنین در چند سال گذشته توجه زیادی به جذب توریست داشته که در این زمینه موفقیت های زیادی هم کسب کرده و تونسته خودشو به عنوان یک شهر توریستی به دنیا معرفی کنه ! داشتن برج های بلند و متعدد ، نشان از اهمیت دوحه در زمینه کار و اقتصاد هست ، میشه گفت تعداد زیادی از سفرها به دوحه سفر کاری به این شهر هست.
 • جاذبه های گردشگری فنلاند

  جاذبه های گردشگری فنلاند

  سفر به کشورهای اروپایی بخاطر آب و هوای فوق العاده و معماری منحصر به فرد در کنار شهرهای مدرن طرفداران زیادی داره. فنلاند، یکی از کشورهای مدرن و بسیار زیبایه اروپاییه، که افراد زیادی رو به سمت خودش جذب میکنه. هلسینکی، پایتخت و بزرگترین شهر فنلانده که یکی از نقاط پر طرفدار در این کشور محسوب میشه. یکی از دلایل محبوب بودن اون بخاطر موقعیت جغرافیایی بسیار زیبا و منحصربه فرد هست.
 • مشهورترین جاذبه های گردشگری پاریس

  مشهورترین جاذبه های گردشگری پاریس

  با شنیدن اسم پاریس همه بلافاصله یاد برج ایفل می افتند و این برج زیبا به نماد این شهر تبدیل شده است. اگرچه برج ایفل مشهورترین دیدنی پاریس و فرانسه است اما مسلما تنها جاذبه گردشگری این شهر نیست.