"گردشگری خارجی"

 • جاذبه های سوئیس

  جاذبه های سوئیس

  اگه عاشق طبیعت هستین یا دوست دارین صبح تا شب دوربین عکاسی توی دستتون باشه و بهترین صحنه ها رو ثبت کنین یا عاشق شکلاتین، باید بدونین سوئیس بهترین نقطه ی کره ی زمین برای شماست.منحصر به فرد بودن سوئیس فقط شامل کوه های سر به فلک کشیده ی آلپ، صلح و آرامش سیاسی که در هر گوشه ش کاملا احساس میشه و طبیعت بکر و شهرهای مدرن نیست. یکی از منحصر به فردترین ویژگی های این کشور اروپایی اینه که شما اصلا زبانی به نام سوئیسی نمیتونین پیدا کنین! مردم شهرهای مختلف سوئیس به سه زبان صحبت میکنن؛ فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی.
 • جاذبه های برتر توریستی هند

  جاذبه های برتر توریستی هند

  هند هفتمین کشور بزرگ جهان است که از کوه های بلند هیمالیا تا منطقه گرمسیر کرالا و از گنگ مقدس تا شن های بیابان کشیده شده است. بیش از یک میلیارد نفر به دو هزار گروه های قومی تقسیم شده و با بیش از 200 زبان مختلف صحبت می کنند. مطابق با اندازه و جمعیت آن، هند دارای تنوع تقریبا بی پایانی از فرهنگ ها، مناظر، بناها و مکان های جالب است. از ویرانه های باستانی، ساختمان های مذهبی جذاب، شهرستان های عجیب و غریب و چشم اندازهای متنوع مجموعه ای بی پایان از جاذبه های توریستی در هند وجود دارد که هرگز هیبت و جذابیت خود را برای بازدیدکنندگان از دست نخواهند داد.
 • جاذبه های اندونزی

  جاذبه های اندونزی

  مجمع الجزایر اندونزی مجموعه ای از جزایر است که دارای گنجینه های معنوی در تنوع فرهنگ ها، مناظر و شهرها است. اندونزی با همه جزایر تحت اختیارات خود، ماجراجویی را برای همه، از کاوش در معابد باستانی و پیاده شدن از آتشفشان های فعال گرفته تا غواصی در آبهای عمدتا دست نخورده ارائه می دهد. شما می توانید خیابان های شلوغ جاکارتا را بگردید و یا با مراجعه به روستاهای دور افتاده تانا توراج گام بردارید؛ با لذت بردن از بالی لذت ببرید، یا با Krakatau روبرو می شود.
 • جاذبه های ساحل دریای سیاه

  جاذبه های ساحل دریای سیاه

  ساحل دریای سیاه ترکیه دنیایی جدا از بقیه کشور است، با خوشه هایی از روستاها که خط ساحلی باریک خود را در کنار دریا در یک طرف و کوه نوردی از سوی دیگر می شکند. گرچه این منطقه معمولا در برنامه های سفر گردشگران خارجی بیشتر نیست، اما این جزیره زیبای ترکیه است که دارای جاذبه های فراوانی و مواردی است که باید انجام شود. جاده پیچ و تاب که مسیر آن در امتداد ساحل است یکی از زیباترین ها در کشور است، و این منطقه را به طور کامل لایق سفر می کند. بهترین جاذبه های آن صومعه سومالا است، دور از شرق، و با سفر در امتداد ساحل که دارای قلعه های باستانی، سواحل خالی و شهرهای ساحلی پر جنب و جوش است.
 • غواصی در ترکیه

  غواصی در ترکیه

  اگر اسم یکی از هیجان انگیز ترین ورزش های آبی را از ماجراجویان و عاشقان تفریحات آبی بپرسید مطمئنا غواصی یکی از گزینه هاست. جایی که از دنیای همیشگی فاصله می گیرید و چند دقیقه ای را در دنیای زیر آب می گذرانید، در کنار ماهی های رنگارنگ شنا می کنید و آبزیان و گیاهان دریایی زیر آب را تماشا می کنید. مطمئنا در بعضی از نقاط جهان دنیای زیر آب زیباتر، جذاب تر و متنوع تر است و این جور مناطق از پرطرفدارترین مکان های دنیا برای غواصی به شمار می روند.
 • بازارهای شناور بانکوک

  بازارهای شناور بانکوک

  آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ ملل مختلف یکی از مهم ترین دستاوردهای سفر هست و بهترین چیزی محسوب میشه که میتونین با خودتون بعد از مسافرت همراه داشته باشین. تایلند فرهنگ خاص و منحصر به فردی داره و بهترین جایی که میشه با مردم این کشور پهناور از نزدیک حرف زد و در کنارشون غذا خورد و عکس های ناب گرفت، بازارهای شناور بانکوک هست.
 • جاذبه های چین
 • جاذبه های دبی
 • جاذبه های مالزی
 • جاذبه های آلمان

  جاذبه های آلمان

  مونیخ؛ از شهرهای ثروتمند و سومین شهر بزرگ آلمان بعد از برلین و هامبورگ است. این شهر به خاطر جشن‌ها، برنامه‌های فرهنگی و امکانات بالا و مراکز خرید، عنوان چهارم بهترین شهرهای دنیا برای سکونت و زندگی را به خود اختصاص داده است. با قدم زدن در خیابان‌های مونیخ عظمت و شکوه این شهر را مشاهده خواهید کرد. بناهای تاریخی درجاهای مختلف شهر خودنمایی می‌کنند. بازید از این ساختمان‌های قدیمی و سبک معماری و شکوه این بناها شما را مجذوب خود می‌کند.