"گردشگری خارجی"

 • دیدنی های طبیعی کانادا

  دیدنی های طبیعی کانادا

  کانادا در جهان به خاطر طبیعت چشم نواز و فرهنگ متنوع اش معروف است. حدودا ۹۰% خاک کانادا بدون ساکن است و همین موضوع هم نشانه طبیعتی بکر محسوب می شود که می توانید خودتان را در زیبایی های آن غرق کنید. دیدنی های طبیعی کانادا از دریاچه ها و سواحل صخره ای زیبا گرفته تا جنگل ها انبوه و کوهستان ها برفی، برای همه سلیقه ها چیزی دارد.
 • جاذبه های ژاپن

  جاذبه های ژاپن

  ژاپن یکی از بزرگترین مقاصد گردشگری مردمی در جهان محسوب میشود و ترکیبی منحصر به فرد از سنت و مدرنیته بوده که شامل تعداد زیادی معابد و ساختمانهایی از گذشتگان میباشد.
 • جاذبه های گردشگری پاتایا

  جاذبه های گردشگری پاتایا

  شهر کوچک ساحلی در کشور تایلند است که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده است و از مهم‌ترین مناطق گردشگری کشور تایلند به شمار می رود. مردم این شهر به زبان تایلندی سخن می گویند و دین آنها بودا می باشد. واحد پول پاتایا مانند تمام شهرهای تایلند بت است. پاتایا شهر پر مقصد، به دلیل آب و هوای مناسب هم از نظر جاذبه های طبیعی مانند طبیعت شگفت انگیز و سرسبز با درختان گوناگون، ساحلی شنی با چشم انداز های حیرت آور، پارک های ملی و باغ وحش های متعدد و هم از نظر جاذبه های شهری مانند معابد قدیمی و تاریخی با معماری های فوق العاده، انواع مجسمه های بودا، کافه ها و رستوران های جذاب مسافران زیادی را مشتاق تفریحات پاتایا و تماشای این شهر می کند.
 • فستیوال های عجیب در اسپانیا

  فستیوال های عجیب در اسپانیا

  اسپانیایی ها مردمی هستند با فرهنگ غنی و شاد که همه را عاشق خود می کنند، مردمی که از بهانه های کوچکی مثل موسیقی و رقص، رنگ و غذا و حتی حیوانات برای شاد بودن و برگزاری جشن ها و فستیوال های جذاب استفاده می کنند. اگر می خواهید اوج لذت را در سفر به اسپانیا تجربه کنیدو به راز شاد بودن مردم پی ببرید، شرکت در جشن ها و فستیوال ها را از دست ندهید.
 • ایستگاه های زیبای متروی مسکو

  ایستگاه های زیبای متروی مسکو

  با وجودیکه مسکو به خاطر جاذبه های زیبا و دیدنی خود، فرهنگ و میراث غنی، و محیط های گرمی که دارد، به خود می بالد، این پایتخت زیبا به واسطه متروهای زیبایی که دارد شهرتی جهانی کسب کرده است. سیستم مترو در مسکو در سال ۱۹۳۵ بنا شد. در حال حاضر ۲۱۴ ایستگاه مترو در این شهر فعال هستند.
 • جاذبه های گردشگری سریلانکا

  جاذبه های گردشگری سریلانکا

  کاشفی بنام مارکوپولو در قرن 21 به سریلانکا سفرکرد و آن را بهترین جزیره جهان اعلام نمود. قرن های زیادی یک مقصد گردشگری عالی بویژه برای اروپاییان بود تااینکه جنگهای داخلی شروع و بیش از 25 سال به طول انجامید و در سال 2009 به پایان رسید، همین امر موجب کاهش صنعت رشد و رکورد گردشگری شد، سرانجام در سال 2012 سریلانکا دوباره بهترین مقصد برای تعطیلات و سالانه بیش از 1.5 میلیون گردشگر را بخود جذب کرد.
 • زیباترین شهرهای توریستی مراکش

  زیباترین شهرهای توریستی مراکش

  شهرهای قدیمی، سواحل طولانی اقیانوس اطلس، کوه های بزرگ اطلس، تپه های شنی، بناهای قدیمی با معماری بی نظیر، که نشان از تقابل مذهب و تمدن هستن، همه و همه باعث شدن مراکش به عنوان مقصد سفر خیلی از گردشگرا تبدیل بشه. زیبایی های این کشور قابل شمارش نیستن و نمیشه همه رو بخاطر آورد، اما در این مطلب شهرهای مهم و توریستی مراکشُ مرور می کنیم و تا حدی لذت سفر به این خاک زیبارو تجربه می کنیم.
  -
  v
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های گردشگری گوا
  -
  z
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های گردشگری مالزی

  جاذبه های گردشگری مالزی

  مالزی دو تجربه بسیار متمایز شبه جزیره و جزیره برنئو (جزیره ای مشترک با اندونزی و شاه نشین برونئی) را ارائه میدهد. این شبه جزیره ترکیبی از اقلیتهای مالی، چینی و هندی با پایتخت کارآمد و مدرن کوالالامپور می باشد. جزیره بورنئوی مالزیایی برخی از مکان های بسیار جالب کشور مالزی را با جنگل ها، اورانگوتان ها، قلّه های گرانیتی و قبایل دورافتاده به طرز چشمگیری نشان میدهد. کشور مالزی با ترکیب برخی از جزایر زیبا آمیزه ای شاد ومفرح را برای اکثر بازدیدکنندگان به بار می آورد.
  -
  aa
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های برتر گردشگری چین

  جاذبه های برتر گردشگری چین

  قدیمی ترین تمدن ماندگار جهان در چین جاذبه های تاریخی بسیاری از جمله، شهر ممنوعه معروف ، دیوار بزرگ و ارتش تراکوتا را دارد. درسال های اخیر چین به سرعت مدرنیته شده و گردشگری به طور فزاینده رو به گسترش است اگر چه دیدن همه جاذبه های توریستی چین با توجه به گستردگی کشور خیلی دشوار است.
  -
  bb
  ... بیشتر بخوانید