"گردشگری خارجی"

 • جاذبه های تایلند

  جاذبه های تایلند

  تایلند محبوب ترین مقصد توریستی در آسیای جنوب شرقی است. شما می توانید تقریبا تمام زیباییها برای هر سلیقه و هر بودجه‌ای را در این جا پیدا کنید، از جمله سواحل کریستال آبی، جنگل انبوه، مواد غذایی عالی، خانه های ییلاقی ساحل و برخی از بهترین هتل های لوکس در جهان. با وجود صنعت گردشگری فوق العاده در این منطقه، تایلند هویت ناب خود را با فرهنگ منحصر به فرد و تاریخ و مردم خون گرمشان که به لبخند زدن معروف هستند را حفظ کرده است.
  -
  dd
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های استانبول

  جاذبه های استانبول

  استانبول شهری است که فرهنگ و تاریخ خود را به خوبی به نمایش گذاشته است، شهری هیجان انگیز که چیزهای زیادی برای ارائه به مسافران سراسر جهان دارد. این شهر در دوران نوسنگی یافت شده است، استانبول امروز یک شهر مدرن است که از طریق مساجد آن، قصرهای سلطنتی و کلیساهای بزرگ و بازار باستانی به عنوان میراث تاریخی باقی مانده است. این شهر تاریخی میان شرق و غرب، بزرگ ترین شهر ترکیه است.
  -
  ee
  ... بیشتر بخوانید
 • مکان های دیدنی برزیل

  مکان های دیدنی برزیل

  سائوپائولو بزرگترین شهر آمریکای لاتین، دوازدهمین شهر پرجمعیت دنیا با حدود 19 میلیون نفر میباشد که برزیلی ها ، درگویش محلی به آن ، سامپا میگویند. این شهر مدرن و زیبا هرتازه واردی را متحیر میسازد و نه تنها ساخته های تاریخی - طبیعی آن از جاذبه های گردشگری محسوب میگردد، بلکه مردم و فرهنگ پرطراوتش جزء اصلی ترین جاذبه های شهر میباشند، و حتی خیابانها، موزه ها، غذاها نیز میراث هنری غنی و بی پایان را در این شهر گواهی میدهد. سائوپائولو زادگاه فوتبال برزیل بحساب میاید، همانجایی که چارلزمیلر بریتانیایی، فوتبال را درآنجا به برزیلی ها معرفی کرد.
  -
  ll
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های شهر سویل در اسپانیا

  جاذبه های شهر سویل در اسپانیا

  سویل شهر اسپانیا برای هر کسی که به بازدیدش بیاد چیزی برای نشان دادن دارد. از آثار برجسته امروزی و کاتولیک گرفته تا قلعه تاریخی و کافه های بزرگ تاپس که در محله های قدیمی دلربایی می کنند. سویل به نام های سبیا یا سویا نیز شناخته می شود و در بخش خودمختار اندلس و استان سبیا در کشور اسپانیا واقع شده و یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری آن است.
  -
  kk
  ... بیشتر بخوانید
 • قوانین ماجراجویی در قطب جنوب

  قوانین ماجراجویی در قطب جنوب

  اگر به دنبال یک مقصد منحصربفرد برای ماجراجویی و گردشگری هستید قطب جنوب یکی از بهترین گزینه هاست، جایی که یکی از سردترین آب و هواهای دنیا را دارد اما به خاطر حیات وحش مقاوم خود محلی عالی برای تماشای طبیعت و حیوانات خاص است. قطب جنوب یکی از بکر ترین نقاط دنیاست و معمولا به عنوان مرکز تحقیقاتی استفاده می شود.
  -
  hh
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های موریس

  جاذبه های موریس

  موریس در نزدیکی آفریقا، نیمکره جنوبی زمین، شرق ماداگاسکار و جنوب غربی اقیانوس هند واقع شده است. مالایی ها آنرا کشف و در قرن شانزدهم مستعمره پرتغال بود و پس از 1 قرن(قرن17) هلند، به افتخار شاهزاده موریس ناساو، جزیره را نامگذاری کرد و از آن پس موریس مستعمره هلند شد. درسال 1715 فرانسویان نام جزیره را تغییر دادند.
  -
  mm
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های سیشل

  جاذبه های سیشل

  مجمع الجزایر سیشل، در نزدیکی آفریقا، شمال ماداگاسکار و غرب اقیانوس هند واقع شده است و همسایگانی چون: کومور، رئونیون، مائوت و موریس دارد. کمترین جمعیت در بین کشورهای آفریقایی که تنها یک سوم جزیره مسکونی است، عضو اتحادیه آفریقا و کشورهای مشترک المنافع میباشد، دارای 115 جزیره؛ 45 جزیره گرانیتی سخت که قدیمی ترین و سخت ترین سنگ گرانیت جهان را دارد (جزایر درونی) مابقی جزایر مرجانی(جزایر قرمز یا بیرونی با عمق کم ) هستند.
  -
  nn
  ... بیشتر بخوانید
 • جاذبه های مالدیو

  جاذبه های مالدیو

  مالدیو مجمع الجزایری در جنوب غربی هند است که پایتخت آن ماله با مساحت 5 کیلومتر مربع و جمعیت حدود 300 هزار نفر معروف به قصر پادشاه می باشد. کشور مالدیو شامل 1192جزیره مرجانی می شود که مجموع مساحت خشکی آن فقط 298 کیلومتر مربع است و 200 جزیره مسکونی و 88 جزیره شامل اقامتگاه هایی جهت رفاه گردشگران را شامل می شود. مالدیو دارای عناوینی مثل کوچکترین کشور موجود در قاره آسیا از لحاظ جمعیت، مساحت و کم ارتفاع ترین کشور جهان نیز است. این کشور از سال 1970 رو به توریستی شدن پیش رفت که هم اکنون گردشگری و پس از آن ماهیگیری از بزرگترین صنایع آن به حساب می آیند.
  -
  oo
  ... بیشتر بخوانید