"خرید بلیط های هواپیما خارجی"

 • اولین سفر هوایی جهان

  اولین سفر هوایی جهان

  اولین سفر هوایی جهان/ قدیمی ترین شرکت هواپیمایی جهان/ اولین پرواز تجاری جهان با محقق شدن آرزوی انسان برای پرواز کردن بر فراز ابرها، تحول عظیمی در صنعت حمل و نقل و سفر بوجود آمد. امروزه با افزایش روز افزون دانش و همچنین افزایش تعداد هواپیماهای جهان و شرکت های حمل و نقل هوایی، بسیاری از سفر ها از بین شهری گرفته تا بین قاره ای اینگونه انجام می شود و تاثیر بسزایی در توسعه صنعت گردشگری و راحتی سفر ها گذاشته است.
  -
  avalin safar havai jahan
  ... بیشتر بخوانید
 • بایدها و نباید های سفر به خارج از کشور

  بایدها و نباید های سفر به خارج از کشور

  سفر یکی از لذت بخش ترین لحظات زندگی است و فرد با سفر به مناطق مختلف، تجربیات جدیدی را به دست می آورد. حال اگر این سفر به خارج از مرز های کشور باشد، بی شک یکی از هیجان انگیز ترین اتفاقات زندگی فرد به شمار می آید و می تواند با فرهنگ، آداب و رسوم مختلف آشنا شود.
  -
  bayad va nabayad hae parvaz khareji
  ... بیشتر بخوانید
 • دانستنیهای هواپیما و پرواز

  دانستنیهای هواپیما و پرواز

  امروزه سفر با هواپیما و سفرهای هوایی به بخش اصلی و لاینفک مسافرت تبدیل شده و وقتی می خواهیم برای سفر برنامه ریزی کنیم، کسب اطلاعات در مورد پرواز و رزرو بلیط یکی از اصلی ترین و ضروری ترین مراحل هر سفری شده است. سفر هوایی امکان مسافرت به آن سوی آب ها را فراهم کرده و باعث تسهیل در سفر و ترویج صنعت گردشگری شده است. اکثر ما تا به حال سفر با هواپیما را تجربه کرده ایم و برخی نیز بنا به اقضای کار و زندگی دایما از پرواز هوایی برای جابجایی استفاده می کنند. پرواز با هواپیما تجربه ای شگفت انگیز است و حقایق جالبی نیز در مورد این نوع پرواز وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست.
  -
  danestani ha
  ... بیشتر بخوانید
 • معرفی ترکیش ایرلاینز

  معرفی ترکیش ایرلاینز

  هواپیمایی ترکیش ایر، هواپیمایی ملی و دولتی ترکیه و اولین شرکت هواپیمایی بوده که در ترکیه تاسیس شده و فرودگاه اصلی آن فرودگاه آتاتورک استانبول است.
  -
  torkish airlines
  ... بیشتر بخوانید
 • سفرهای خارجی بدون ویزا

  سفرهای خارجی بدون ویزا

  سفر های خارجی بدون ویزا با نزدیک شدن به ایام نوروز و تعطیلات سال جدید، سور و سات رفتن به سفر و گذراندن تعطیلات خود به نقاط مختلف جهان رنگ و بوی تازه ای به خود می گیرد. اما آمادگی برای اینگونه سفر ها تنها به خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خلاصه نمی شود و باید پیش از سفر برای اخذ ویزا کشور مقصد نیز اقدام شود. نکته قابل توجه و شادی بخش این است که مسافران ایرانی برای سفر به تمام کشورهای خارجی نیاز به اخد ویزا نداشته و می توانند تنها با در دست داشتن گذرنامه از مرز های زمینی و هوایی به این کشور ها سفر کنند.
  -
  safar khareji bedon visa
  ... بیشتر بخوانید