جاذبه های هلند

۱۳۹۷ ۲۴ آبان

سفر به Texel بروید

به علت نزدیکی Texel به شمال هلند و آمستردام، Texel جزیره ای است که بیشترین دسترسی به آن از دریای وادن است. کل ساحل غربی آن به عنوان یک پارک ملی محافظت می شود و شامل بسیاری از مناظر مختلف، از جمله تپه ها، جنگل ها و زمین های ساحلی ناهموار است و یک پناهگاه مطلوب برای مسافران، دوچرخه سواران و دوستداران طبیعت است.

شبکه آسیاب بادی در Kinderdijk

Kinderdijk  در هلند جنوبی توسط یک شبکه بزرگ از آسیاب های بادی تاریخی احاطه شده است که قدمت آنها به قرن هجدهم می رسد. البته گردش بین این ماشین های نمادین و ورود به شبکه آسیاب کاملا رایگان است و به این معنی است که میتوانید در میان این میراث جهانی یونسکو با دوچرخه به گردش بپردازید و تجربه خاصی داشته باشید.

 ساحل Scheveningen 

سفر یک روزه به ساحل دریاچه Scheveningen جزیی از تفریحات تابستانی هلند است و ساحل آن نیز برای گرفتن حمام آفتاب مناسب است. علاوه بر ماسه های طلایی و آبهای چشمگیر، Scheveningen  همچنین دارای چندین جاذبه کلاسیک، از جمله یک ارکستر  عظیم نوازنده تفریحی ، پارک تفریحی مینیاتوری به نام Madurodam  و تعدادی از مزرعه های گل ها نیز است.

 

حیوانات وحشی  در Hoge Veluwe 

گوزن، گراز و اسب ها برای قرن ها به طور آزاد در اطراف Hoge Veluwe سفر کرده اند و این پارک یکی از بهترین مکان های اروپا برای تماشای حیات وحش است. این طبیعت زیبایی حفظ شده طبیعتی زیبا در تمام طول سال است و پوشش های مختلف گیاهی را شامل می شود که از جنگل های تپه ای تا تپه هایی که به طور مرتب تغییر می کنند متفاوت است.

 

 

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های موردنیاز با * علامت گذاری شده اند.
0 دیدگاه در رابطه این مقاله وجود دارد.
0  نفر این تور را پسندیده اند.